Ušné sviečky

Aplikácia ušných sviečok je starodávna metóda; pôvodne ide o ľudovo-liečiteľskú metódu, ktorá je známa na celom svete. Ušná sviečka z dielne Gizely Halászovej (Slovenská republika) je látka z ľanu, nasiaknutá čistým včelím voskom a 100% éterickým olejom.

Ušné sviečky dodávame s obsahom silice (záleží na Vašom výbere):usne-sviecky-78_jpg_280x280_q85

Ako všetky produkty v našej ponuke, aj sviečky sú certifikované v zmysle slovenskej legislatívy.

Uplatnenie: Ušný maz produkujú mazové žliazky vo vonkajšom zvukovode. Pri žuvaní sa maz vyprázdňuje navonok. Niekedy sa však môže nahromadiť v podobe mazovej zátky a upchať zvukovod (cerumen). Stáva sa to pri nadmernej tvorbe, alebo nedostatočnom vyprázdňovaní mazu (napr. z nevhodne stvárneného vonkajšieho zvukovodu), prípadne pri čistení zvukovodu (ak sa maz tlačí do hĺbky). Chorému sa zhorší sluch (podobne ako pri kúpaní, keď vniknutá voda upchá zvukovod). Pri tvrdšej mazovej zátke sa zjavuje i bolesť, niekedy chorému hučí v uchu a cíti aj závrate. Podobne je to aj u nosných dutín.

Pri bolestiach iných častí organizmu ako uší je rozumné aplikovať telové sviečky, resp. farebné čakrové sviečkyusne-sviecky-346_jpg_280x280_q85

Použitie: Aplikácia ušných sviečok AURMED rozhodne pomáha aj pri liečení nahromadeného hlienu v horných dýchacích cestách, pri nádche, po zápale ucha, bolesti hlavy, hučaní v ušiach, upchatí nosa (chronický stav) nespavosti a vyrovnávaní tlaku v ušiach. Aplikujeme sviečky tak, že si ľahneme na bok a zapálenú sviečku (na väčšom otvore kužela) opatrne vložíme do otvoru ucha (menším, nezapáleným otvorom kužela); po vyhorení sviečky aplikáciu opakujeme v druhom uchu. I keď je aplikácia jednoduchá procedúra, je rozumné nechať si aplikovať sviečky dospelou osobou.

Upozornenie: Neodporúčame používať pri perforácií ušného bubienka a alergií na obsiahnuté látky!

Tip 1: Aplikáciu ušných sviečok AURMED odporúčame minimálne raz za dva týždne, aspoň v troch cykloch.usne-sviecky-79_jpg_280x280_q85

Tip 2: Väčšie odbery konzultujeme priamo s potenciálnym odberateľom a o cene dodávky rokujeme individuálne.

Kontakt MT (predaj a konzultácie) +421 917 610 339 (František)

  • Výrobca Aurmed – Gizela Halászová

75,31 SKK