Voskové telové, čakrové a ušné sviečky

Telové, farebné čakrové sviečky a ušné sviečky ponúkame pre zvýšenie kvality Vášho života. Ich cieľom je nielen alternatívne vyriešiť zdravotné ťažkosti, ale aj pôsobiť preventívne. Ak ste tak ešte neurobili, prejdite si ponuku našich sviečok a nájdite riešenie zdravotných problémov pre seba a svojich blízkych.

Aplikácia sviečok je starodávna liečebná a preventívna metóda (sviečka – nie v pravom slova zmysle, skôr v tvarovom); ide o pôvodnú ľudovo – liečiteľskú metódu, ktorá je známa na celom svete s veľmi dobrými výsledkami.

Predstavujeme sviečky s rôznymi silicami.

Všetky Voskové telové, čakrové a ušné sviečky

  • Ušné sviečky

    Ušné sviečky a ich aplikácia rozhodne pomáha aj pri liečení nahromadeného hlienu v horných dýchacích cestách. Ušné sviečky ďalej pomáhajú pri nádche, po zápale ucha, bolesti hlavy, hučaní v ušiach, nespavosti a vyrovnávaní tlaku v ušiach.

  • Telové sviečky

    Telové sviečky (tiež čakrové) a ich aplikácia je starodávna alternatívna (preventívna) metóda. Telová sviečka Aurmed sa skladá z bavlnenej látky, ktorá je zmotaná do kuželového tvaru a je nasiaknutá čistým včelím voskom a 100% éterickým olejom.

  • Čakrové farebné sviečky

    Čakrové farebné sviečky sa v princípe používajú ako sviečky telové, odporúčam sa zveriť do rúk terapeutovi, ktorému veríte. Čakrové farebné sviečky sa aplikujú hlavne na čakry, ale skúsení terapeuti môžu aplikovať sviečky aj na iné časti tela. Farebné čakrové sviečky Aurmed majú v spodnej časti filter z gázy priamo zaliaty do tela sviečky.