Výživový doplnok ZenThonic

ZenThonic je výborný doplnok zdravej výživy. Významným komponentom ovocného koncentrátu jeovocie stromu Garcinia Mangostan – ktoré však nie je totožné s mangom. Doplnok je obohatený aj „zázračnou zmesou“ domácich plodov. ZložkyZenThonic obsahujú spoločne takmer všetky druhy výživných látok (biochemické stavebné prvky), aj biologicky zdravé vibrácie (bioinformačné faktory). Tieto vibrácie sú nevyhnutné pre harmonické zenthonic-1779_jpg_290x600_q85fungovanie organizmu a vďaka slnečnej energii sa dostávajú i k nám.

Mangostana obsahuje najmä veľké množstvo xanthonu, čo je flavonoid so silnými antioxidačnými účinkami. Ovocie je však bohaté aj na rôzne polyfenoly a katechíny, ktoré majú tiež antioxidačné účinky. Odborný článok Dr. F. Templemana, ktorý je uznávaný lekár v USA a Kanade (jeho a výskumy ďalších vedcov) potvrdzuje, že mangostana je účinná na únavu, depresie, astmu, kyslú dyspepsiu, artritídu, črevné choroby, zápaly močových ciest v recidíve, divertikuly, poruchy spánku, ekzémy, svalové a kĺbové bolesti, reumatizmus, PMS, diabetes, Crohnovú chorobu, menopauzu, infekcie ústnej dutiny a alergické reakcie.

ZenThonic obsahuje aj výťažok z červeného hrozna,brusníc, čučoriedok, jahôd, malín, jabĺk a hrušiek. Tieto plody okrem enzýmov, vitamínov, stopových prvkov, anthocyanínov (vyskytujú vo všetkých tkanivách vyšších rastlín, vrátane lístia, stonky, koreňov, kvetov a plodov) obsahujú aj ďalšie užitočné zlúčeniny, napríklad kyselinu ellaginovú a fitínovú, ako aj životne dôležité rastlinné vlákniny. Už samy osebe sú dostatočne silným koncentrátom slnečnej energie a bohatým zdrojom rôznych ochranných a výživných látok, spoločne však skutočne obsahujú takmer všetky vitamíny, minerálne látky, enzýmy a vlákniny potrebné pre organizmus. Pritom nimi vysielané vibrácie harmonizujú s vibráciami našich buniek, čo prispieva k ich zdravej funkcii.

Balenie v objeme 946 ml

Odporučené dávkovanie: 2 až 4 polievkových lyžíc denne.