Výživový doplnok XShape, podpora redukčnej diéty

XShape je ďalším novým doplnkom zdravej výživy siete CVI. Je prípravok dopĺňajúcich redukčnú diétu. Jeho účinnými látkami sú esenciálne aminokyseliny, vitamíny a chrómpikolinát pre štíhlejšie a pevnejšie telo.xshape-1799_jpg_290x600_q85

Obezita sa v súčasnosti stala veľmi rozšíreným ochorením. Podľa údajov Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) za rok 2005 až približne 30% svetovej populácie trpela nadváhou a 7% je obéznych. Čo tieto čísla znamenajú? Zo 100 ľudí má 28 nadváhu a ďalší 7 sú klinicky obézni. Navyše sa očakáva, že táto štatistika sa do roku 2015 ešte zhorší. Podobne, ako v Severnej Amerike, aj v niektorých regiónoch východnej Európy sa počet obéznych ľudí od roku 1980 strojnásobil. Vysvetlenie je jednoduché. Možno až príliš jednoduché a nám všetkým notoricky známe. Najčastejšou príčinou nadváhy je nadmerný príjem energie a nedostatočný telesný pohyb. Konzumujeme potraviny s vysokým energetickým obsahom, ale nízkym obsahom výživných látok, s vysokým obsahom cukru a nasýtených mastných kyselín. Kombinujemeich so sedavým životným štýlom plným stresu, takže stále viac alarmujúce štatistiky by nás nemali prekvapovať.

Komplex aminokyselín vám pomôže, aby úbytok vašej hmotnosti počas redukčnej diéty nebol spôsobený iba úbytkom vody z tela a svalov. Užívanie aminokyselín pri redukovaní hmotnosti je metóda známa už mnoho rokov. Doplnok XShape obsahuje všetky potrebné zložky na úpravu hmotnosti. Okrem účinku L-karnitínu (o ňom ste určite už počuli) na spaľovanie tukov sa zúčastňuje aj šesť ďalších druhov aminokyselín (arginín, lyzín, glutamín, ornitín, fenylalanín a tyrozín). V doplnku sú aminokyseliny doplnené aj o chróm a vitamíny. Chróm podporuje účinok inzulínu, ktorý pozitívne vplýva na metabolizmus sacharidov, tukov a bielkovín a pomáha potláčať „chuť – dať si niečo…“. Chróm je v doplnku v organickej forme (chrómpikolinát), ktorý je ľahšie vstrebateľný ako anorganický. Vitamíny skupiny B sú taktiež nevyhnutné pre správny proces metabolizmu sacharidov, bielkovin a nukleových kyselin. Vitamín C poskytuje telu antioxidačnú ochranu.

Obsah zložiek v jednej kapsule: vitamín C 33,3 mg; niacín 6,6 mg; vitamín B6 1 mg, vitamín B12 1 mcg; chróm 46,6 mcg; L-arginín 136,6 mg; L-lyzín 133,2 mg; L-glutamín 106,6 mg; L-omitín 77 mg; L-fenylalalín 66,6 mg; L-karnitín 50 mg a L-tyrozín 46,6 mg.

Obsah balenia: 90 kapsúl

Odporučané dávkovanie: jedna kapsula denne alebo podľa rady odborníka

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku a uchovávajte mimo dosahu detí!

  • Výrobca Calivita International, USA
  • Výhradný distribútor CV Products s.r.o, Bratislava
  • Expiračná doba 10.2015
  • Priemerná denná dávka/výdrž balenia 1 kapsula/90 dní