Výživový doplnok VitalWoman, pre ženy

VitalWoman je komplexný doplnok zdravej výživy z liečivých rastlín pre ženy. Jeho zložky zlepšujú celkový pocit psychickej i fyzickej pohody.

Stres moderného života má nepriaznivý vplyv na naše zdravie i celkový pocit pohody. Pociťujeme to rôzne, ako stav napätia, podráždenosti, depresie, znižujú sa sexuálne funkcie, vital-woman-2071_jpg_290x600_q85môžu sa dostaviť aj bolesti hlavy, tráviace problémy alebo rôzne iné ťažkosti a chorobné stavy.

V dnešnej dobe plnej stresu a prepínania organizmu sa často objavujú problémy, ako napätie, zlá nálada a znížená sexuálna túžba alebo aktivita. Jednou z príčin týchto problémov je nedostatok komplexnej výživy, ktorá je taká dôležitá pre našu telesnú i  duševnú harmóniu a dobrú kondíciu. Harmónia je výsledkom spolupôsobenia troch faktorov – fyzickej výživy, energetickej výživycitovej výživy. Pojem energetická výživa zahŕňa prostredie, v ktorom žijeme a naše medziľudské vzťahy. Ak v tejto oblasti prevládajú negatívne vplyvy, postihne to aj  citovú výživu. Citovú výživu nám poskytuje naša rodina, priatelia, kultúrne skúsenosti, telesný pohyb a náš najvnútornejší citový život, ktorý sa napĺňa v partnerskom vzťahu. Na odstránenie stavu energetického deficitu sa v každej kultúre využívajú určité liečivé rastliny. Tie pôsobia na úrovni fyzickej výživy, avšak zohrávajú dôležitú úlohu aj pri vytváraní rovnováhy medzi všetkými troma činiteľmi komplexnej výživy.

Matka príroda ponúka na tieto neduhy svoje liečivé rastliny. Sú bezpečné, prírodné, účinne znižujú následky stresov, umocňujú naše zdravie a radosť zo života.

V doplnku sú zastúpené v jednej tabletke:

  • výťažok z plodov (bobúľ) Catuaba, ktorý má priaznivý vplyv na činnosť centrálneho nervového systému, 100 mg;
  • Damiana list je afrodiziakum, zlepšuje psychickú pohodu, pôsobí antidepresívne, močopudne a znižuje chronický pocit únavy, 100 mg;
  • koreň z rastliny Sarsaparilla má protizápalový, antiseptický a protihorúčkový účinok, 50 mg;
  • koreň Suma, bohatá na amínokyseliny, vitamíny a minerály, 100 mg;
  • koreň Maca, energetická bylinka, tiež nazývaná amazonský žeň-šeň, 100 mg;
  • plod Serenoa,Saw palmetto, 50 mg;
  • koreň Unicorn, obsahuje saponíny s účinkom estrogénu, 25 mg;
  • Guarana, obsahuje kofeín, čiže povzbudzuje, 100 mg;
  • Brazílska borovica, ovpyvňuje fyzickú kondíciu, 25 mg.

Novodobá Afrodita…

Balenie 60 ks

Dávkovanie: 1 až 2 tablety denne