Výživový doplnok pre moletky Slim Formula, podpora redukčnej diéty

Slim Formula je doplnok výživy na dosiahnutie ideálnej postavy, pretože účinne pomáha redukovať a udržiavať telesnú hmotnosť.

Medzi hlavné úlohy účinných látok doplnku Slim Formula patrí vyplavenie splodín a toxických slim-formula-2082_jpg_290x600_q85látok z organizmu, podpora trávenia a činnosti čriev, odstránenie zadržiavanej tekutiny z organizmu, odľahčenie tkanív a stimulovanie látkovej premeny. Tabletky Slim Formula majú vďaka extraktom z liečivých rastlín a ich éterických olejom príjemnú chuť i vôňu, čo tiež prispieva k tomu, že ich budeme radi užívať.

Aké má zloženie?

  • Výťažok Garcinia cambogia, ktorej účinnou látkou je hydroxycitrát so stimulujúcim vplyvom na termogenézu a zníženie chuti do jedla, 100 mg.
  • Zelený čaj, ktorý obsahuje vysoké množstvo vynikajúcich antioxidantov – polyfenolov. Zelený čaj okrem toho spaľuje tuky a stimuluje termogenézu, pričom nezrýchľuje tep srdca. Termogenézou nazývame proces, keď organizmus využíva kalórie na zvýšenú výrobu tepla a tým spaľuje viac tukov, 50 mg.
  • Ďumbier (zázvor) má účinky pomáhajúce výrobe tepla, je energizujúci a výrazne podporuje látkovú premenu, 50 mg.
  • Kurkuma stimuluje v pečeni tvorbu žlče, čím prispieva k dokonalejšiemu tráveniu a čisteniu tráviaceho traktu, 25 mg. Zvýšená tvorba žlče môže znižovať aj hladinu cholesterolu v krvi, pretože cholesterol je jedným z významných komponentov žlče. (Pečeň na výrobu žlče využíva nadbytočné množstvo cholesterolu z krvi.)
  • Semená feniklu majú okrem iného posilňujúci účinok na žalúdok, sú účinné proti plynatosti a kŕčom, stimulujú celkovú látkovú výmenu a sú známe aj svojimi diuretickými (močopudnými) účinkami, 40 mg.
  • Kaktus Nopál zohráva dôležitú úlohu pri regulovaní hladiny cukru v krvi a znižuje tiež hladinu krvných tukov, 100 mg. Pomocou svojich enzýmov stimuluje zdravé trávenie a zúčastňuje sa na regulovaní činnosti pečene. Prečisťuje hrubé črevo, čím harmonizuje činnosť tráviaceho systému a zohráva dôležitú úlohu pri regulovaní telesnej hmotnosti.
  • Chróm pikolinát (v chelátovej forme) a L-karnitín(aminokyselina spaľujúca tuky a premieňajúca sa na energiu) sú látky podporujúce redukciu hmotnosti a zvyšovanie termogenézy.
  • Lecitín, 25 mg.

Pre krásu tela a ducha…

Obsah 90 tabletiek

Odporučené dávkovanie: 3x dennne jedna tabletka