Výživový doplnok Resveratrol PLUS, silný antioxidant

Najcharakteristickejším polyfenolom (súhrnné pomenovanie skupiny zlúčenín – flavonoidy, ligníny, kumaríny…) v červenom víne je resveratrol. Túto zlúčeninu možno nájsť vo veľkom množstve v hrozne, predovšetkým v hroznovej šupke a vo výhonkoch viniča. V menšom množstve ju však možno separovať v krídlatke, arašidoch a brusniciach. Určite ste už počuli, že odpoveďou starých ľudí, žijúcich v oblasti Stredomoria na otázku o tajomstve dlhého života – je vo väčšine prípadov pitie červeného vína. Doteraz sme si mysleli, že len žartujú :-).  Avšak resveratrol-plus-1804_jpg_290x600_q85dôkazy na vedeckej báze sú nezvratiteľné…

Tajomstvo dlhého života

Dlhý život je jednou z hlavných  starostí  ľudstva už celé veky. Už v stredoveku bola predmetom rozsiahleho skúmania skutočnosť, prečo mnísi žijú dlhšie ako  mníšky. Konečne na začiatku 90. rokov XX. storočia na príklade Francúzov prišli vedci na riešenie tejto otázky: ľudia, ktorí žijú v tejto oblasti,  vďačia za to,  že žijú zdravšie a dlhšie ako príslušníci podobne rozvinutých národov,  skôr svojej miernej konzumácii vína, než svojej genetickej dispozícii (francúzsky paradox).

Resveratrol, špeciálna zlúčenina

Červené víno  obsahuje  veľa  polyfenolov, vrátane  zlúčeniny nazvanej resveratrol. Navyše obsahuje jej biologicky najaktívnejšiu formu – trans-resveratrol. Je to veľmi silný antioxidant, ktorý si rastliny vytvárajú  na vlastnú ochranu proti infekciám. Resveratrol možno  považovať za špeciálnu zlúčeninu, pretože v porovnaní s inými antioxidantmi poskytuje významne vyššiu ochranu proti niektorým voľným radikálom.

Čo Vám Resveratrol PLUS  ponúka?

Konzumovanie vína možno pokladať za zdravé, avšak len s mierou. Ak by sme chceli získať veľké množstvoresveratrolu, museli by sme za deň vypiť aspoň  30 litrov až 50 litrov červeného vína 🙂 Rozumnejšie je teda aplikovať Resveratrol PLUS, z ktorého možno tento špeciálny antioxidant získať bez konzumácie alkoholu. Resveratrol PLUS je doplnený výťažkom z hroznových  jadierok, ktorý zlepšuje stav cievnych stien a tiež energizujúcim obľúbeným koenzýmom Q10. Resveratrol PLUS obsahuje špeciálne a obľúbené antioxidanty. Jeho zložky ponúkajú ochranu proti škodlivým účinkom voľných radikálov, spomaľujú proces starnutia, podporujú zdravú činnosť srdcovo – cievneho systému a podieľajú sa na  procesoch tvorby energie na bunkovej úrovni.Resveratrol PLUS tak možno bezpečne odporučiť každému, kto túži mať život nielen dlhší, ale aj zdravší a plnší energie.

Upozornenie: Ak trpíte chronickým ochorením alebo pravidelne užívate lieky, pred použitím doplnku zdravej výživy sa poraďte s lekárom! Neprekračujte odporúčanú dennú dávku! Uchovajte mimo dosahu detí!

Obsah balenia: 60 kapsúl

Odporučené dávkovanie: jedna kapsula denne alebo podľa rady odborníka

Účinné zložky v jednej kapsule: