Výživový doplnok qProtect, antioxidant s ginkgom

qProtect je moderný doplnok zdravej výživy, antioxidant s obsahom betakaroténu, vitamínu C a E a ďalej selénu a ginkgo biloba. Táto kombinácia synergizuje antioxidačné účinky jednotlivých protect-4life-2056_jpg_290x600_q85zložiek a posilňuje obranný mechanizmus nášho organizmu.

Použitie: Účinné látky z listu ginkga dvojlaločného (Ginkgo biloba) zlepšujú prietok krvi mozgovým riečiskom, pozitívne pôsobia na migrenózne bolesti, depresívne stavy. Účinky sú podporované obsahom základné skupiny antioxidantov – vitamíny C, E, betakaroténom a selénom, ktoré neutralizujú voľné radikály. Urýchľuje hojenie rán pri poranení a v rekonvalescencii po operáciách. Úspešne podporuje potlačenie sivého zákalu. Základom produktu qProtect sú listy stromu Ginkgo biloba. Pozitívne ovplyvňujú poruchy srdcového rytmu, dajú sa s úspechom použiť pri hemoroidoch v oblasti konečníka a kŕčových žilách na dolných končatinách, dokonca aj v štádiu bércového vredu. Ich účinky na mozgové riečište sa prejaví zlepšením pamäti, pozitívne môžu pôsobiť na migrenózne bolesti, depresívne stavy, prejavy mozgovej aterosklerózy. Začínajú sa používať aj pri Alzheimerovej chorobe.

Odporučené dávkovanie: 1 tableta denne (deti 2 až 6 rokov); 1 tableta 2x denne (deti 6 až 12 rokov); 1 až 2 tablety 3x denne (dospelí)

Zloženie v jednej tabletke: betakarotén 6 mg (3000 M.J.); vitamín C 60 mg; selén (selenometionín) 20 mg; vitamín E 10 mg; list Ginkgo biloba 50 mg

Obsah: 90 tabliet

  • Výrobca Calivita International, USA
  • Výhradný distribútor CV Products s.r.o, Bratislava
  • Expiračná doba 08.2015
  • Priemerná denná dávka/výdrž balenia 2 tablety/45 dní