Výživový doplnok ProState Power, zdravá prostata

Doplnok zdravej výživy Pro-State Power obsahujúci špecifické prírodné rastlinné výťažky a minerálne látky, ktoré môžu byť významnou mierou nápomocné pri terapii zápalov prostaty a môžu zmierňovať príznaky jej nezhubného (benígny) zväčšenia (hyperplázia) prostaty (BHP). Môže byť tiež účinným pomocníkom pri rekovalescencii prostaty v pooperačnom období a zohrať dôležitú úlohu v prevencii rakoviny prostaty.

Obsahuje:pro-state-power-2076_jpg_290x600_q85

 • Výťažok získaný z plodov palmičky Saw Palmettoserenoa pílkovitá (Serenoa repens, Sabal serrulata), pomáha zintenzívniť prietok moču a znížiť častosť nočného močenia. Je známy v celej Európe ako doplnok na liečbu začínajúceho sa zväčšovania prostaty. Výťažok je rozpustný v tukoch. Znižuje príznaky BHP, pretože blokuje účinky enzýmu, ktorý sa zúčastňuje na tvorbe dihydro – testosterónu. Podľa dostupnej literatúry pri použití tejto rastlinky až v 90% prípadov dôjde ku zlepšeniu po 4 až 6 týždňoch, 300 mg.
 • Pygeum Africanum (africká čerešňa), vnútorná časť jeho kôry (lyko) sa pri ťažkostiach s prostatou využíva už od 18. storočia. Obsahuje protizápalovo pôsobiace fytosteroidy. Normalizuje hormonálnu rovnováhu, pomáha spomaliť proces zväčšovania sa prostaty, má diuretický (močopudný) účinok, 60 mg.
 • Ľanové semeno  tiež Flax Seed alebo Lini semen, obsahuje 27 protirakovinových látok. Jedinci, ktorí konzumujú potravu bohatú na lignín, majú zriedkavejší výskyt rakoviny prsníka, hrubého čreva i prostaty, 150 mg.
 • Žihľava dvojdomá (Urtica dioica, Stinging Nettle), má močopudný a hemostatický účinok (zmierňuje krvácanie), zosilňuje sťah. Je účinná pri akútnych ťažkostiach močových ciest, zápaloch obličiek a močového mechúra pri obličkových kameňoch a tvorbe kameňov v močovom mechúre, ako aj pri zmenách hormonálnej rovnováhy súvisiacich s vekom (prechod, klimaktérium), 150 mg.
 • Lykopén (Lycopene), v nedávnej minulosti sa stal stredobodom vedeckej pozornosti. Jeho hlavnou úlohou je boj proti rakovine prostaty. Hovorí sa o zázračnej nádeji pre mužov trpiacich na problémy s prostatou. Je to karotinoid s antioxidačným účinkom, 2,5 mg.
 • Selén (Selenium), veľmi účinný antioxidant, brániaci deštruktívnym účinkom voľných radikálov, redukujúci zápalové procesy. Je nenahraditeľným stopovým prvkom pre mužov! Zvyšuje ich sexuálnu aktivitu a libido (pohlavnú túžbu) a redukuje nepríjemné príznaky narušenej hormonálnej aktivity. Je nevyhnutný pri tvorbe spermií. Až polovica prijatého množstva selénu sa nahromadí v semenníkoch, prostate a nadsemenníkoch, 80 mcg.
 • Zinok (Zinc) v reprodukčnom systéme mužov zohráva dôležitú úlohu, pretože stimuluje tvorbu mužského pohlavného hormónu testosterónu, ktorý pomáha erekcii (stoporeniu) aj ejakulácii (výronu semena). Jeho nedostatok môže viesť k vzniku neplodnosti. Je účinný v prevencii vzniku BHP. Protinádorové účinky oboch stopových prvkov sú synergické, 15 mg.
 • Bioperín, 1,5 mg.

Pomoc mužom…

Balenie 60 ks

Odporučená dávka: 2 tablety denne

 • Výrobca Calivita International, USA
 • Dovozca CV Products s.r.o, Bratislava
 • Priemerná denná dávka/výdrž balenia 2 tablety/30 dní