Výživový doplnok OxyMax, stabilizovaný kyslík

OxyMax je biologická náhrada kyslíka s obsahom stabilizovaného kyslíka. V dôsledku rozvoja priemyslu a s tým spojeného znečisťovania životného prostredia neustále klesá množstvo vzdušného kyslíka. Následkom toho je, že vzduch predovšetkým vo veľkých mestách už nie je pre organizmus dostatočným zdrojom kyslíka. Súčasne s tým sa neustále zvyšuje záťaž organizmu spôsobená negatívnymi civilizačnými vplyvmi, nepriamo tak zvyšujúc jeho nároky na kyslík. Stále sa stupňujúce nároky na spotrebu kyslíka sú tak spojené s jeho čoraz oxymax-1780_jpg_290x600_q85chudobnejšími zdrojmi.

Stabilizovaný kyslík pomáha zásobovať bunky energiou, zlepšuje fyziologické procesy, látkovú výmenu, stimuluje krvný obeh, zmierňuje parametre príznakov vyvolaných dychovou nedostatočnosťou. Podporuje vstrebávanie a zužitkovanie vitamínov, minerálií, aminokyselín a účinných látok liečivých rastlín. Má blahodarný účinok na telesný výkon pri fyzickej záťaži spojenej so zvýšenou spotrebou kyslíka, dokáže napr. podstatne zvýšiť športový výkon.

Stabilizovaný kyslík je pre organizmus k dispozícii v molekulárnej forme a dostáva sa do krvného obehu cez tráviaci systém. Charakteristika stabilizovaného kyslíka: je to neobvykle stabilná forma, pre organizmus ľahko zužitkovateľná.

Prameň života…

Dávkovanie: 20 kvapiek denne do 2 dcl vody

Obsahuje: 12 gr stabilizovaného kyslíka

Balenie: objem 60 ml