Výživový doplnok pre deti Lion Kids D, vitamíny pre deti

Vitamíny pre deti sú pre život (teda aj pre deti) nevyhnutné organické zlúčeniny, ktoré náš organizmus dokáže vyrobiť iba v malej miere, alebo ich nedokáže vyrobiť vôbec. Pre všetky vitamíny je charakteristické, že v dôsledku ich nedostatku sa mladý organizmus nevyvíja.

Okrem tejto všeobecnej črty majú nedostatkové stavy jednotlivých druhov vitamínov svoje lion-kids-2061_jpg_290x600_q85typické symptómy.

Nesprávne stravovacie návyky našich detí, ponuka “rýchleho občerstvenia”, zvýšená konzumácia sladených nealko nápojov, rôznych tyčiniek, chrumiek, čokolády a iných sladkostí každým dňom znižuje šancu na zdravý vývoj ich kostí a zubov. Dnes je už nevyhnutné, aby sme našim deťom denne podávali najmodernejší multivitamín pre jeho dôležitú úlohu v zdravom vývine, regulovaní látkovej premeny a podporu činnosti imunitného systému.

Pre zdravé dieťa…

Obsah jednej žuvacej tabletky: 1500 MJ betakorén; 7 MJ vitamín E; 0,5 mg vitamín B1; 0,6 mg vitamín B2; 7 mg niacín; 3 mg kyselina pantoténová; 0,7 mg vitamín B6; 35 mcg biotín; 100 mg kyselina listová

Balenie 90 ks

Odporučené dávkovanie: 1x až 3x denne jedna žuvacia tabletka