Vitamín C 300 Plus s postupným uvoľňovaním

Doplnok zdravej výživy C 300 Plus so šípkami a bioflavonoidmi vyniká medzi jednoduchými C vitamínovými prípravkami. Výnimočný je vďaka svojim prírodným účinným zložkám a technológii postupného vstrebávania (predĺženého uvoľňovania – Delayed Release Tablet Technology).

Je nesporným faktom, že ľudské telo si vitamín C nedokáže vytvoriť samo, ale je pre jeho c-300-plus-1721_jpg_290x600_q85fungovanie nenahraditeľný. Vitamín C zohráva dôležitú úlohu pri podpore imunitného systému a pomáha telo chrániť pred baktériami a vírusmi. Prispieva k zdraviu ďasien, pokožky, kostí a chrupaviek, podporuje normálnu činnosť srdca, obehového a nervového systému. Je dôležité vedieť, že vitamín C patrí do skupiny vitamínov rozpustných vo vode, preto sa môže z tela vylúčiť príliš skoro. Svoju potrebu vitamínu C však môžeme uspokojiť správnym stravovaním – predovšetkým konzumáciou čerstvého surového ovocia a zeleniny.

Hlavnou účinnou zložkou C 300 Plus je vitamín C z citrusov. Bioflavonoidy, rovnako extrahované z rôznych citrusov, vynikajúco dopĺňajú účinky vitamínu C, podporujú jeho vstrebávanie a zužitkovanie a sú samy účinnými antioxidantmi. Šípky nielen prepožičiavajú doplnku skvelú vôňu, ale sú i jedným z najdlhšie využívaných zdrojov vitamínu C v tradičnej medicíne. C 300 Plus so šípkami a bioflavonoidmi je prípravok s postupným vstrebávaním, čo znamená, že vďaka špeciálnej technológii sa účinné látky z tablety uvoľňujú postupne, čím zostávajú k dispozícii pre potreby organizmu po dlhý čas (Delayed Release Tablet Technology). Táto technológia podporuje lepšie zužitkovanie účinných látok a zároveň zabraňuje tomu, aby sa v tele nachádzali v príliš veľkom množstve.

Balenie obsahuje: 120 tabliet.

Odporučené dávkovanie: 1 tableta denne

Obsahuje v jednej tablete: 300 mg vitamín C; 100 mgšípky a 30 mg komplex citrusových bioflavonoidov

Upozornenie: Užívanie nadmerného množstva bioflavonoidov môže spôsobiť hnačku. Vitamín C je citlivý na svetlo a teplo. Uchovávajte mimo dosahu detí.