Vitamín C 1000 Plus postupným uvoľňovaním so šípkami

Vitamín C 1000 Plus je vitamín C so šípkami. V súlade s trendmi bioprodukcie a s využitím rozvoja moderných technológií vytvorila CaliVita produkt C 1000 Plus. Dávky tohto vitamínu doplnili o šípky, ktoré pochádzajú z bioprodukcie a ešte zvyšujú účinky vitamínu C.

C 1000 Plus sú v tabletkách s predĺženým vstrebávaním (postupné uvoľňovanie). Postupné c-1000-plus-so-sipkami-2039_jpg_290x600_q85uvoľňovanie doplnku zdravej výživy (Delayed Release Tablet Technology) zabezpečuje jeho plynulé vstrebávanie a v dôsledku neho stálosť hladiny vitamínu C v organizme. Ide o tabletky, potiahnuté ochrannou vrstvou, z prírodných zdrojov.

Pretrváva mylný názor, že vitamíny by sa mali užívať len v zime. V súčasnom živote plnom stresu sa náš imunitný systém stále oslabuje, takže máme sklon k infekcii v každom ročnom období. To je dôvod, prečo ľudia potrebujú vitamíny viac, ako to bývalo predtým. Navyše, ak počas zimného obdobia užívate príslušné množstvo vitamínov a potom prestanete, môžete čeliť prudkému nedostatku vitamínov so všetkými jeho dôsledkami.

Bohužiaľ, kvalita poľnohospodárskej pôdy postupne klesá, takže dnes predstavujú živiny v potravinách iba zlomok z množstva, ktoré v nich bolo pred niekoľkými desaťročiami. A to ešte nespomíname obrovské množstvá používaných umelých hnojív a pesticídov. Navyše obsah vitamínu C v zelenine a ovocí v našej kuchyni sa postupne vyčerpáva aj v závislosti od ich skladovania a dopravy.

Preto počas vývoja C 1000 Plus boli skombinované produkty čistej bioprodukcie s modernými technológiami a zákazníkom ponúkame denne vyvážené a plynulé zásobovanie vitamínom C z prírodných zdrojov.

Komu ho odporúčame?

  • Každému, pretože udržiava normálnu činnosť imunitného systému.
  • Starším ľuďom a osobám v rekonvalescencii.
  • Tým, ktorí sa nachádzajú v intenzívnom duševnom vypätí, pre zachovanie normálnych psychologických funkcií.
  • Ľuďom, ktorí športujú a tým, ktorí vykonávajú ťažkú fyzickú prácu, pretože znižuje únavu a vyčerpanosť, čím zabezpečuje lepšiu kondíciu.
  • Počas zimných mesiacov každému na udržanie normálnej funkcie imunitného systému.
  • Ženám v období plodnosti a pacientom s anémiou (málokrvnosťou), ktorej príčinou je nedostatok železa, pretože zvyšuje vstrebávanie nehemového železa z rastlinných zdrojov.
  • Všetkým, ktorí chcú podporiť správnu tvorbu kolagénu nevyhnutného pre zdravé cievy, kosti, chrupavky, zuby, ďasná a pokožku, ako aj tým, ktorí potrebujú vyskúšanú a preverenú ochranu DNA, bielkovín a lipidov pred oxidáciou.

Medzi príznaky nedostatku vitamínu C patria: oslabenie imunitného systému, sklon k infekciám, pomalé uzdravovanie sa z choroby, zdĺhavé hojenie rán, krvácanie z ďasien, výtok hnisu, bolesti svalov.

Zaujímavosť: Vedeli ste, že Albert Szent-Györgyi, maďarský vedec, ktorý získal Nobelovu cenu za objav vitamínu C, konzumoval až do svojej smrti v 93 rokoch 1000 mg vitamínu C denne a kedykoľvek ochorel, zvýšil svoje denné dávky až na 8000 mg?

Upozornenie:
Vitamín C je citlivý na svetlo a teplo, čo treba brať do úvahy pri jeho skladovaní. Ak ste v minulosti mali ľadvinové kamene, pred užívaním prípravku sa poraďte so svojím lekárom.

C 1000 Plus účinné látky v jednej tabletke: vitamín C – 1 000 mg; extrakt z organických šípok – 125 mg

Dávkovanie: 1 tabletka denne, alebo podľa rady odborníka