Výživový doplnok Bee Power, včelia kašička

Doplnok zdravej výživy Bee Powervčelia sila, obsahujúci včeliu kašičku je špeciálnou výživnou látkou bohatou na proteíny a aminokyseliny.  Je vhodný pre každého bez ohľadu na vek a pohlavie. Má prírodný pôvod a slúži ako doplnok výživy pre tých, ktorí chcú mať viac energie a vitality.

Včelia kašička je produktom včiel – robotníc. Vzniká v ich slinných žľazách a slúži ako potrava pre včeliu kráľovnú. Tento zvláštny výživný koncentrát jej umožňuje žiť dlhšie ako päť rokov, kýmbee-power-1720_jpg_290x600_q85včely – robotnice žijú len 2 až 4 mesiace. Včelia kašička umožňuje včelej kráľovnej uložiť v čase kladenia 2000 až 3000 vajíčok v priebehu 24 hodín. Celková hmotnosť vajíčok sa približne rovná hmotnosti včelej matky. Kašička obsahuje celý komplex vitamínov B, najmä vitamín B5 (kyselina pantoténová) a vo vysokej koncentrácii aj vitamín B6. Je jediným prírodným zdrojom acetylcholínu (neurotransmitér, ktoré využívajú mozgové bunky na vzájomnú komunikáciu). Včelia kašička obsahuje vitamíny A, C, D, E, minerálne látky, enzýmy a 18 druhov aminokyselín a zložky zabraňujúce rozmnožovaniu baktérii a vírusov. Osviežuje a podporuje organizmus, udržuje kosti a kĺby v dobrom zdravotnom stave. Je vynikajúcim revitalizačným prostriedkom a výživnou látkou výrazne zlepšujúcou imunitu organizmu.

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula denne

Balenie obsahuje: 50 kapsúl

Obsah v jednej kapsule: koncentrát z včelej kašičky 50 mg

Upozornenie: Alergikom na včelie produkty odporúčame konzultácie s lekárom; v prípade alergickej reakcie aplikáciu doplnku okamžite prerušiť.

  • Výrobca Calivita International, USA
  • Výhradný distribútor CV Products s.r.o, Bratislava
  • Expiračná doba 11.2015
  • Priemerná denná dávka/výdrž balenia 1 kapsula/50 dní