Doplnky výživy z CaliVita International – URLS NOT SET

Vážení klienti, návštevníci stránok,

veľmi často som dostával otázky cez email, alebo na naše stránky na tému – doplnkov zdravej výživy a starostlivosti o svoj organizmus. Nebudem komentovať moderné “skloňovanie” obsahu pojmu zdravá výživa. Už to, že ste sa dostali až ku týmto vetám, je jasným dôkazom, že idete za konkrétnym cieľom.

Rád by som Vám ponúkol dostupnú škálu doplnkov na každý deň s filozofickým smerom – pomôcť Vám v prevencii a v alternatívnej terapii čisto prírodnými produktmi bez cukru, farbív a umelých prísad; a to nie len Vám, ale aj Vašim blízkym. Ak nie je uvedené inak, zloženie sa udáva vždy na jednu tabletku, kapsulu alebo žuvaciu tabletku.

Na základe bohatých skúseností som vybral zdroj, ktorého ponuka je dokonale odskúšaná. Preferovaným zdrojom je medzinárodná sieť CaliVita International (CVI), ktorá sa prezentuje širokým produktovým portfóliom pre všetky vekové kategórie. Výber z celkovej ponuky je nasledovne štruktúrovaný:

Prezentované výrobky nemajú za účel diagnostikovať a liečiť. Prirodzene Váš zdravotný problém riešite so svojím, alebo odborným lekárom. Tieto doplnky obsahujú vitamíny, minerály a ďalšie účinné látky, doplňujú ich deficit vo Vašom výživovom režime a tým pomáhajú posilňovať prirodzenú schopnosť organizmu odolávať chorobám.

Všetky Doplnky výživy z CaliVita International

  • Výživový doplnok C Plus s flavonoidmi

   Výživový doplnok C Plus s týmto výstižným názvom, sú tabletky obsahujúce vitamín C. Ich základ tvoria šípky a bioflavonoidy, ktoré znásobujú (synergizujú) účinky vitamínu C. Bioflavonoidy sú prírodné aktívne činitele, prípravok môže zmierňovať príznaky alergie a spevňovať stenu ciev.

  • Výživový doplnok Meal Time, podpora trávenia

   Výživový doplnok Meal Time podporuje trávenie. Meal Time obmedzuje plynatosť, nadúvanie a upravuje stolicu. Meal Time zlepšuje črevnú mikroflóru.

  • Regeneračný krém na pleť – Aquabelle

   Regeneračný krém Aquabelle regeneruje pôsobením ceramidu, presnejšie jeho vynikajúci hydratačný a regeneračný účinok pôsobiaci proti vysušovaniu a predčasnému starnutiu pokožky.

  • Výživový nočný krém na pleť – Aquabelle

   Vo výživovom kréme Aquabelle sú aplikované jojobový a avokádový olej s esenciou z olivového oleja. Pridaný je vitamín E – antioxidantom spomaľujúcim starnutie.

  • Výživový doplnok Bee Power, včelia kašička

   Doplnok zdravej výživy Bee Power – včelia sila, obsahujúci včeliu kašičku je špeciálnou výživnou látkou bohatou na proteíny a aminokyseliny. Bee Power je vhodný pre každého bez ohľadu na vek a pohlavie. Bee Power má prírodný pôvod a slúži ako doplnok výživy pre tých, ktorí chcú mať viac energie a vitality.

 

 • Výživový doplnok pre deti Lion Kids D, vitamíny pre deti

  Výživový doplnok Lion Kids sú vitamíny sú pre život (teda aj pre deti), obsahujú organické zlúčeniny, ktoré náš organizmus dokáže vyrobiť iba v nedostatočnej miere, alebo ich nedokáže vyrobiť vôbec.

 • Výživový doplnok Garlic caps, cesnak a petržlen

  Doplnok zdravej výživy vo forme gélových toboliek Garlic caps obsahujúce cesnak a petržlen, účinne využívané v tradičnej medicíne – so širokospektrálnym využitím. Garlic caps je ale bez neželaného vplyvu čerstvého cesnaku (nepríjemný zápach, pálenie v žalúdku).

 • Vitamín C 500 s postupným uvoľňovaním

  Vysoké dávky vitamínu C (v tomto prípade 500 mg) sú potrebné v prípadoch zvýšenej fyzickej aktivity, zníženej imunity, pri prechladnutí a chrípke. Postupné uvoľňovanie doplnku zdravej výživy zabezpečuje jeho plynulé vstrebávanie a v dôsledku neho stálosť hladiny vitamínu C v organizme. Ide o tabletky potiahnuté ochrannou vrstvou z prírodných zdrojov.

 • Hydratačné a čistiace mlieko – Aquabelle

  V kréme Aquabelle hydratačné a čistiace mlieko sú aplikované jojobový olej, avokádový olej a bisabolol (bezfarebný viskózny olej, v kozmetike vnímaný stovky rokov ako hojivý pre pokožku, nedráždivý, antibakteriány a upokojujúci). Aquabelle hydratačné a čistiace mlieko je vhodný doplnok ku zdravému štýlu života.

 • Pre intimné momenty žien IntiMoments

  IntiMoments je kozmetický doplnok určený na starostlivosť o intimné miesta a vyvinutý špeciálne pre ženy. Účinné látky IntiMoments pomáhajú udržiavať pohlavné orgány zdravé.

 • Výživový doplnok White Willow, zníženie horúčky a bolesti

  Doplnok zdravej výživy White Willow obsahuje drvinu z kôry z bielej vŕby, ktorá sa používa už od nepamäti. White Willow tlmí bolesť a znižuje horúčku.

 • Prípravok na unavené nohy VeinCare

  Doplnok VeinCare je prípravok obsahujúci hirudin, výťažok zo slín pijavíc. VeinCare je vhodný na opuchnuté, unavené nohy.

 • Výživový doplnok MagneZi B6, horčík, zinok, B6

  Čo vám doplnok zdravej výživy MagneZi B6 ponúka? Horčík, vitamín B6 a zinok vytvárajú spolu dobre známu trojicu účinných látok, ktoré dokonale spolupôsobia (synergický efekt). V MagneZi B6 sú v kombinácii v ľahko zužitkovateľnej forme, ktorá podporí správne fungovanie vašej svalovej i nervovej sústavy.

 • Telové mlieko Hand&Body Lotion

  Telové mlieko Hand&Body Lotion bolo vyvinuté na základe najmodernejších kozmetických predpisov a odporúčaní, aby užívateľom zabezpečilo krásu a súčasne zdravie. Hand&Body Lotion odporúča sa pre všetky typy pokožky a všetkých členov rodiny. Telové mlieko Hand&Body Lotion aplikujte denne, zvláštnu pozornosť venujte suchým, popraskaným častiam pokožky.

 • Výživový doplnok qProtect, antioxidant s ginkgom

  Výživový doplnok qProtect je antioxidant s obsahom betakaroténu, vitamínu C a E a ďalej selénu a ginkgo biloba. Kombinácia v qProtect synergizuje antioxidačné účinky jednotlivých zložiek a posilňuje obranný mechanizmus nášho organizmu.

 • Výživový doplnok Ginkgo XC, účinný antioxidant

  Doplnok zdravej výživy Ginkgo XC je v skupine účinných antioxidantov. Účinné zložky Ginkgo XC môžu pomôcť pri ochrane pred poškodením voľnými radikálmi.

 • Vitamín C 300 Plus s postupným uvoľňovaním

  Doplnok zdravej výživy C 300 Plus so šípkami a bioflavonoidmi vyniká medzi jednoduchými C vitamínovými prípravkami. C 300 Plus je výnimočný vďaka svojim prírodným účinným zložkám a technológii postupného vstrebávania (predĺženého uvoľňovania).

 • Výživový doplnok Stress Management, podpora nervového systému 

  Výživový doplnok Stress Management má priaznivý vplyv na nervový systém, pôsobí proti stresu. Zlepšuje činnosť mozgu, pamäť a koncentráciu. Stress Management zlepšuje krvný obeh, normalizuje hladinu krvných tukov. Zlepšuje zrak, stav pokožky, vlasov a nechtov. Mierni migrenózne bolesti.

 • Výživový doplnok Melatonin 3, dobrý spánok

  Melatonin je doplnok zdravej výživy s predĺženým uvoľňovaním, ktorý zabezpečuje priebežné vstrebávanie účinných látok. Vďaka tomu Melatonín nielen uľahčuje zaspávanie, ale prostredníctvom dlhodobého vstrebávania pozitívne vplýva aj na dĺžku a kvalitu spánku.

 • Výživový doplnok L – Lysine Plus, zdravé ľudské bunky

  L – lyzín – na formovanie tkanív v našom tele sú potrebné bielkoviny tvorené z dvadsiatich rôznych aminokyselín. Ľudský organizmus je v podstate schopný vytvoriť si 11 z týchto aminokyselín, kým ostatných 9 musíme do organizmu dodávať zvonku spolu so živinami. Pri intenzívnom strese si z týchto deviatich aminokyselín dokážeme viac či menej vyprodukovať sedem, avšak naše telo je úplne neschopné tvoriť napríklad lyzín. Preto je rozumné aplikovať tento doplnok zdravej výživy L-Lysine Plus.

 • Výživový doplnok Pure Yucca, pomoc pri črevnom ochorení a detoxikácii

  Výživový doplnok Pure Yucca sa aplikuje širokopásmovo a to najmä pri chorobe hrubého čreva (črevný katar, polypy, Crohnova choroba) a reumatické ťažkosti ako artritída, artróza a dna. Tieto ochorenia sa v súčasnosti zaraďujú k chronickým metabolickým ochoreniam.

 • Výživový doplnok VitalMan, pre mužov

  Výživový doplnok VitalMan je komplexný rastlinný doplnok zdravej výživy pre mužov. Zložky VitalMan umocňujú pocit pohody, zlepšujú náladu a priaznivo ovplyvňujú fyzické i psychické funkcie organizmu. VitalMan zvyšuje potenciu.

 • Vitamín C 1000 Plus postupným uvoľňovaním so šípkami

  C 1000 Plus sú v tabletkách s predĺženým vstrebávaním (postupné uvoľňovanie). Postupné uvoľňovanie doplnku zdravej výživy (Delayed Release Tablet Technology) zabezpečuje jeho plynulé vstrebávanie a v dôsledku neho stálosť hladiny vitamínu C v organizme. Ide o tabletky, potiahnuté ochrannou vrstvou, z prírodných zdrojov.

 • Výživový doplnok Strong Bones PLUS, prevencia proti osteoporóze

  Calivita International dala na trh doplnok zdravej výživy, „mladšieho brata v modernejšej verzii“ Strong Bones – Strong Bones PLUS. V čom je rozdiel? Rozdiel sa dá vyjadriť jednoduchým „chemickým vzorcom“ Ca + Mg + D3. Je známe, že naše telo potrebuje vápnik (Ca) a horčík (Mg) na stavbu zdravých kostí a zubov a tiež na uchovanie ich normálnej štruktúry.

 • Vitamín C – Liquid C plus, tekutý vitamin C

  Doplnok zdravej výživy vitamín C vo forme tekutiny – Liquid C plus patrí ku novej generácii vitamínu C, vďaka svojim zložkám – šípkam a bioflavonoidom z citrusových plodov významne podporuje obranné schopnosti organizmu. Tekutá forma Liquid C plus je ideálna pre tých, ktorí nemajú radi doplnky vo forme tabliet a kapsúl.

 • Výživový doplnok AC – Zymes, obnova črevnej flóry

  Výživový doplnok AC – Zymes sú kapsuly obsahujúce Lactobacillus Acidophilus, najúčinnejšiu užitočnú črevnú baktériu, ktorá udržuje a obnovuje zdravú črevnú flóru.

 • Vitamín D; D-Drops, 

  Vitamín D alebo kalciferol (y) je názov skupiny v tuku rozpustných vitamínov. Sú to steroidové hormonálne prekurzory, ktoré sú známe najmä svojou antirachitickou účinnosťou. Keďže si ho telo vytvára samo, ide skôr o hormón, ako o vitamín. Pri dostatočnom oslnení (za pomoci UV-B žiarenia) dokáže syntetizovať človek potrebuje vitamín D prijímať ešte v potrave.

 • Výživový doplnok Green Care, chlorofyl z lucerny

  Doplnok zdravej výživy Green Care obsahujú granulát listov lucerny a uhličitan horečnatý. Lucerna je poľná plodina bohatá na vitamíny a minerálne látky, ktoré majú vynikajúci vplyv na trávenie a prirodzeným spôsobom regulujú funkcie organizmu.

 • Výživový doplnok Oregano Oil, esenciálny olej

  Oregano oil – iba málo ľudí vie, že oregano možno denne užívať nielen pre jeho dobrú arómu, ale aj ako korenie. Vďaka početným priaznivým zdravotným účinkom je však v ľudovej medicíne populárne už odpradávna. Calivita International dala na trh doplnok zdravej výživy – oregano v podobe olejového extraktu pod názvom Oregano Oil.

 • Výživový doplnok Choleston, úprava cholesterolu

  Výživový doplnok Choleston (komplexný) s obsahom aktívnych prvkov znižujúcich hladinu cholesterolu na prírodnej báze. Cholesterol je druh tukovej látky, ktorú produkuje organizmus a do určitej miery je pre ľudské telo potrebný. Avšak zvýšená hladina cholesterolu je pre naše zdravie hrozbou. Zníženie hladiny cholesterolu čo i len o 1% pomôže zredukovať riziko vzniku srdcovo-cievnych ochorení najmenej o 10%.

 • Výživový doplnok VitalWoman, pre ženy

  Výživový doplnok VitalWoman z liečivých rastlín je určený pre ženy. Zložky VitalWoman zlepšujú celkový pocit psychickej i fyzickej pohody.

 • Harmonizér elektromagnetického smogu

  Harmonizér elektronického smogu (Communiguard) je ďalšou novinkou od CaliVita Electronics (v ponuke je bioharmonizátor – BioHarmonex) slúžiaci na ochranu ľudského organizmu pred škodlivým vplyvom elektromagnetického žiarenia („elektromagnetický smog“).

 • Výživový doplnok Omega 3 concentrate, nenasýtené mastné kyseliny

  Výživový doplnok Omega 3 sa stal zaujímavým po tom, čo lekári zistili, že u národov používajúcich vo zvýšenej miere rybie mäso a iné produkty vyrobené z rýb (napríklad Eskymáci), sa vyskytujú niektoré chorobné stavy (infarkt myokardu, artérioskleróza, niektoré nádorové ochorenia) v oveľa menšom percente ako u európskej populácie, začali sa zaujímať o pravú podstatu tohto javu – preto je Omega 3 – doplnok zdravej výživy odporúčaný.

 • Výživový doplnok Probio Balance, podpora črevnej flóry

  Doplnok zdravej výživy Probio Balance je na podporu imunitného systému. Na našich stránkych ste sa dočítali o všeobecne známej pravdy, že až 80 % systému imunity je v črevách. Preto je rozumné udržovať rovnováhu práve v tomto orgáne. V ideálnom prípade je množstvo užitočných baktérii v našom tele väčšie množstvo než škodlivých, avšak tento stav sa môže ľahko narušiť.

 • Výživový doplnok Digestive Enzymes, tráviace enzýmy

  Výživový doplnok Digestive Enzymes obsahujuje tráviace enzýmy. Digestive Enzymes napomáha tráveniu výživných látok rastlinného ako aj živočíšneho pôvodu. Dobre fungujúci metabolizmus je závislý na enzýmoch a doslova platí, že čím viac, tým lepšie: čím viac enzýmov máme k dispozícii, tým sme vitálnejší.

 • Výživový doplnok Digest Ease, tráviace enzýmy

  Výživový doplnok Digest Ease pozostáva z komplexu enzýmov, ktorý účinkuje v celom tráviacom trakte. Napomáha k stráveniu potravy živočíšneho i rastlinného pôvodu. Je vhodnou prevenciou všetkých druhov porúch trávenia.

 • Výživový doplnok Energy&Memory, podpora energie a pamäte

  Výživový doplnok Energy a Memory je vhodným doplnkom zdravej výživy učiteľov a študentov (najmä v skúškovom období). Energy a Menory je ďalej určený ľuďom vykonávajúcim duševnú prácu, vedúcim pracovníkom vykonávajúcim dôležité pozície, ľuďom vykonávajúcim prácu so zvýšenú pozornosťou, vysokú koncentráciu, ľuďom vykonávajúcim fyzickú prácu, športovcom a ľuďom, ktorí sa športu venujú aj rekreačne.

 • Multivitamín podľa krvnej skupiny Vital B

  Multivitamínový výživový doplnok na podporu stravy podľa krvných skupín Vital B je z liečivých rastlín, zostavený podľa dedičnej charakteristiky krvnej skupiny B, ktorej nositelia konzumujú “zmiešanú stravu”.

 • Multivitamín podľa krvnej skupiny Vital AB

  Multivitamínový výživový doplnok na podporu stravy podľa krvných skupín Vital AB je z liečivých rastlín a aktívnych zložiek nenahraditeľných pre krvnú skupinu AB.

 • Multivitamín podľa krvnej skupiny Vital A

  Multivitamínový výživový doplnok na podporu stravy podľa krvných skupín Vital A je z liečivých rastlín. Jednotlivé komponenty boli vybrané na základe charakteristiky krvnej skupiny A – “bylinožravec”.

 • Multivitamín podľa krvnej skupiny Vital 0

  Multivitamínový výživový doplnok na podporu stravy podľa krvných skupín Vital 0 je z liečivých rastlín pre ľudí, ktorí patria k “mäsožravej” krvnej skupine 0.

 • Výživový doplnok Smokerade, nie len pre fajčiarov

  Výživový doplnok Smokerade je komplexný antioxidant a doplnok zdravej výživy nielen pre fajčiarov…

 • Výživový doplnok URX, zdravý močový trakt

  Doplnok zdravej výživy URX je určený pre zdravý močový trakt. Pod súhrnným pojmom močový trakt (močový systém) rozumieme obličky, močovod (spájajúci obličky a močový mechúr) a močový mechúr spolu s močovou rúrou, do ktorej vyúsťuje.

 • Výživový doplnok Nopalin, dobrý metabolizmus

  Výživový doplnok Nopalin obsahuje výťažok z jedlého (pichľavého, hruškovitého) kaktusu Nopal. Prírodné riešenie problémov metabolizmu. Nopal je kaktus vyskytujúci sa na púšťach Mexika. Na zozname organizácie WHO zaujíma významné miesto medzi lekársky uznanými rastlinami. Tento kaktus je bohatý na vitamíny, minerálne látky a vlákniny.

 • Výživový doplnok Spirulina Chlorella PLUS, morské riasy

  Výživový doplnok Spirulina a Chlorela sú morské riasy. Riasy sú vodné rastliny s jednoduchou štruktúrou, ktoré sú bohatým zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálnych látok a vlákniny, preto uvedený doplnok zdravej výživy je schopný účinne podporovať zdravie.

 • Výživový doplnok pre moletky Slim Formula, podpora redukčnej diéty

  Výživový doplnok Slim Formula je určený na dosiahnutie ideálnej postavy (v súčinnosti s ďalšími aktivitami), pretože účinne pomáha redukovať a udržiavať telesnú hmotnosť.

 • Výživový doplnok XShape, podpora redukčnej diéty

  Výživový doplnok Xshape siete CVI je prípravok dopĺňajúci redukčnú diétu. XShape s jeho účinnými látkami, ako sú esenciálne aminokyseliny, vitamíny a chrómpikolinát sú určené pre štíhlejšie a pevnejšie telo.

 • Výživový doplnok Lutein Plus, zdravé oči

  Lutein Plus – mali ste niekedy pocit unavených očí, napr. po dlhotrvajúcej práci na počítači, pozeraní televízie alebo šoférovaní? Starajte sa o zdravie svojich očí a vyskúšajte doplnok zdravej výživy Lutein Plus.

 • Výživový doplnok Resveratrol PLUS, silný antioxidant

  Výživový doplnok Resveratrol je silný antioxidant. Najcharakteristickejším polyfenolom (súhrnné pomenovanie skupiny zlúčenín – flavonoidy, ligníny, kumaríny…) v červenom víne je resveratrol. Resveratrol – zlúčeninu možno nájsť vo veľkom množstve v hrozne, predovšetkým v hroznovej šupke a vo výhonkoch viniča. V menšom množstve ju však možno separovať v krídlatke, arašidoch a brusniciach. Resveratrol je odporúčaným doplnkom zdravej výživy.

 • Výživový doplnok VirAgo, proti vírusom a baktériam

  Výživový doplnok VirAgo s účinnými látkami z liečivých rastlín, ktorých účinnosť bola preverená mnohými výskumami, s pridaním zinku. Exitujú liečivé rastliny, ktoré na jednej strane podporujú optimálnu činnosť imunitnej sústavy a na druhej strane obsahujú účinné látky s protibakteriálnymi a protivírusovými účinnými látkami – VirAgo.

 • Výživový doplnok ParaProteX, dezinfekcia a detoxikácia organizmu

  Doplnok výživy ParaProteX ponúka širokú škálu liečivých rastlín s dezinfekčnými, detoxikačnými a protizápalovými účinkami. Prísady ParaProteX sú bohaté na vitamíny a minerálne látky, takže majú schopnosť zvyšovať imunitu organizmu. Rozširovanie sa a vývin rôznych parazitov je vzrastajúcim problémom dokonca aj vo vyspelých krajinách.

 • Výživový doplnok Natural HGH Support, podpora vlastného rastového hormónu 

  Výživový doplnok HGH Support obsahuje látky podporujúce tvorbu vlastného rastového hormónu (n i e je rastový hormón!)

 • Výživový doplnok Rhodiolin, podpora imunity

  Doplnok výživy Rhodiolin obsahuje vzácnu liečivú rastlinu Rozchodnica (Rhodiola rosea), ktorá je silným pomocníkom pri ochrane zdravia. Rhodiolin obsahuje látky podporujúce imunitu, ktoré zvyšujú alebo obnovujú jeho odolnosť voči chorobám, upravujú homeostázu a zlepšujú sexuálnu aktivitu.

 • Výživový doplnok Super Soya Lecithin, lecitín zo sójových bôbov

  Výživový doplnok sú tobolky obsahujúce lecitín, vyrobený zo sójových bôbov, eliminujúci účinky stravy bohatej na tuky. Doplnok zdravej výživy Lecitín je prírodná látka. Nachádza sa v potravinách rastlinného pôvodu, ako je napr. sója. Lecitín premieňa „zlý“ (LDL) cholesterol a iné tuky na látky viac rozpustné vo vode, čím umožňuje jeho ľahšie vypudenie z organizmu.

 • Detoxikačné náplaste – Detox Patch 

  Detox Patch je vydareným spojením prastarej múdrosti liečiteľov s modernou technikou. Dnes si už milióny ľudí na celom svete pochvaľujú blahodarné účinky Detox Patch – detoxikačných náplastí. Detox Patch sú populárne najmä preto, že pomáhajú organizmu zbaviť sa únavy, podporujú vitalizáciu krvného obehu, urýchľujú metabolizmus a zlepšujú kvalitu spánku.

 • Výživový doplnok Liquid Chlorophyll, chlorofyl z lucerny

  Výživový doplnok Liquid Chlorophyll má v tráviacom systéme silne zásaditý účinok a môže byť prospešný pre ľudí, ktorí trpia reumatoidnou artritídou, pomáha odstraňovať telesné pachy, eliminuje zlý dych, zmierňuje bolesti v krku, zlepšuje krvný obeh, podporuje trávenie, znižuje únavu, má silné antibakteriálne a protizápalové vlastnosti, môže zlepšiť imunitné reakcie, optimalizuje a udržiava zdravie.

 • SambuRex, podpora imunitného systému, baza čierna

  SambuRex je tekutým výživový doplnok, ktorý je v prvom rade zacielený na podporu imunitného systému. Popri svojej hlavnej zložke – baze čiernej – Sambucus – obsahuje aj dva druhy echinacei a astragalus, ktoré sú obľúbené predovšetkým v orientálnej medicíne. Prípravok Samburex je doplnený ďalšími komponentmi.

 • Výživový doplnok Mega qProtect, antioxidant s ginkgom 

  Doplnok výživy Mega qProtect je antioxidačný prípravok obsahujúci okrem známych antioxidačných vitamínov a stopových prvkov výťažok zo zeleného čaju, Co Q10, rastlinné karotenoidy a aminokyseliny. Špeciálnou aktívnou zložkou Mega qProtect je výťažok z listov stromu Ginkgo biloba. Jeho zložky zabezpečujú efektívne pôsobenie na ochranu činnosti organizmu.

 • Výživový doplnok ImmunAid, zvýšenie imunity

  Výživový doplnok ImmunAid je na zvýšenie imunity. ImmunAid obsahuje bylinku Unkária plstnatá. Bylinka má protizápalové, protivírusové, antioxidačné, močopudné účinky, znižuje horúčku, podporuje funkcie bielych krviniek súvisiace s odstraňovaním cudzorodých buniek, choroboplodných zárodkov a nečistôt. Zinok podporuje tvorbu a aktivitu lymfatických buniek a makrofágov – tzv. požieračov”, ktorých úlohou je pohlcovať choroboplodné zárodky a cudzorodé látky a tak ich zneškodniť. Je vhodným výživový doplnok.

 • Výživový doplnok Acai Organic, antioxidant a proti zápalom

  Organic Acai je doplnok zdravej výživy – jeden z najsilnejších antioxidantov, ktorý dopĺňa rad prípravkov na úspešné zvládnutie metabolického syndrómu.

 • Výživový doplnok Joint ProteX FORTE, pre zdravé kĺby

  Joint ProteX FORTE je nový doplnok zdravej výživy, ktorý pomáha našim kĺbom v situáciách, keď potrebujú zvlášť silnú ochranu. Hlavné účinné látky prípravku Joint ProteX FORTE prispievajú k normálnej tvorbe chrupaviek a podporujú všetky procesy dôležité pre zachovanie zdravia kĺbov.

 • Výživový doplnok ProState Power, zdravá prostata

  Výživový doplnok ProState Power obsahujúci špecifické prírodné rastlinné výťažky a minerálne látky, ktoré môžu byť významnou mierou nápomocné pri liečbe zápalov prostaty a môžu zmierňovať príznaky jej nezhubného zväčšenia. ProState Power môže byť tiež účinným pomocníkom pri liečbe prostaty v pooperačnom období a zohrať dôležitú úlohu v prevencii rakoviny prostaty.

 • Mega CoQ10 Plus, koenzým

  Popri zvýšenej psychickej a fyzickej záťaži náš organizmus zaťažuje aj fajčenie alebo aj užívanie liekov. V týchto prípadoch treba vo väčšej miere zvýšiť hladinu CoQ10 v krvi, aby sa mohol rozvinúť jeho účinok.

 • Výživový doplnok Liver Aid, zdravá pečeň

  Výživový doplnok Liver Aid ochraňuje pečeň. Liver Aid obsahuje zložky zachytávajúce čpavok, ďalej tiež antioxidanty, spalovač tuku a výťažok z pestreca mariánskeho. Liver Aid je zvlášť odporúčané jedincom, ktorí konzumujú alkohol alebo tým, ktorí pravidelne užívajú lieky.

 • Výživový doplnok Ocean 21, nápoj z morských rias

  Výživový doplnok Ocean 21 je mimoriadne komplexný, obsahuje viac než 200 cenných účinných látok, (8 morských rias, liečivky, vitamíny, antioxidanty, 60 druhov minerálnych látok, 24 aminokyselín, enzýmy).

 • Výživový doplnok OxyMax, stabilizovaný kyslík

  Výživový doplnok OxyMax obsahuje stabilizovaný kyslík. OxyMax pomáha zásobovať bunky energiou, zlepšuje fyziologické procesy, látkovú výmenu, stimuluje krvný obeh, zmierňuje parametre príznakov vyvolaných dychovou nedostatočnosťou. OxyMax je vhodným doplnkom v zdravej výžive.

 • Výživový doplnok ZenThonic

  Výživový doplnok ZenThonic je výborný doplnok zdravej výživy. Zložky ZenThonic obsahujú spoločne takmer všetky druhy výživných látok (biochemické stavebné prvky), aj biologicky zdravé vibrácie (bioinformačné faktory).

 • Výživový doplnok Noni Organic, zdravý nápoj 

  Výživový doplnok Noni Organic z ovocia Noni je bohatý na vitamíny, minerálne látky (sodík, draslík, železo, mangán, horčík), aminokyseliny a enzýmy. Ďalšími aktívnymi zložkami Noni Organic sú xeronín, proxeronín, scopoletín a damnacanthal.

 • BioHarmonex 3 – harmonizujúci prístroj ľudského organizmu 

  Bioharmonex – biorezonancia je jedným z najväčších prísľubov medicíny budúcnosti, pretože ovplyvnením najzákladnejších procesov organizmu naštartuje a stimuluje jeho samoreguláciu. Bioharmonex nemá žiadne vedľajšie účinky. Bioharmonex naučí organizmus iba to, čo už raz vedel, keď bol zdravý. Prístroj Bioharmonex slúži na generovanie magnetického poľa vhodného ako podporný prostriedok pri samoterapii prípadne na doplnkovú terapiu. Priaznivé účinky prístroja potvrdili aj klinické testy. Bioharmonex je vhodný ako doplnok pre tých, čo holdujú zdravej strave a zdravému životnému štýlu.