Terapia s čakrovými farebnými sviečkami

Terapia farebnými čakrovými sviečkami je starodávna alternatívna terapia (aj preventívna). Farebné čakrové sviečky (tiež z dielne firmy Gizely Halászovej) sú väčšie ako ušné sviečky, sa skladajú z bavlnenej látky, ktorá je zmotaná do valcového tvaru.

Tieto sviečky sú v princípe telové sviečky, ale s konkrétnou farbou zameranou na jednotlivé farebné vyžarovanie čakier – od prvej po siedmu. Sú to farby sviečok:

  • prvá čakra – červená,terapia-s-cakrovymi-farebnymi-svieckami-1879_jpg_290x600_q85
  • druhá čakra – oranžová,
  • tretia čakra – žltá,
  • štvrtá čakra – tmavo zelená,
  • piata čakra – svetlo modrá,
  • šiesta čakra – indigovo modrá a
  • siedma čakra – fialová.

V článku Čakry – emócie a choroby som popísal emočné bloky a orgány s chorobným prejavom v období, keď čakry nepracujú tak, ako by mali. Čakrové farebné sviečky sa v princípe používajú ako sviečky telové, odporúčam sa zveriť do rúk terapeutovi, ktorému veríte. Čakrové farebné sviečky sa aplikujú hlavne na čakry, ale skúsení terapeuti môžu aplikovať sviečky aj na iné časti tela. Farebné čakrové sviečky majú v spodnej časti filter z gázy priamo zaliaty do tela sviečky. Kontraindikácie sú taktiež v princípe ako pri použití telových sviečok.

Zloženie: bavlnená látka, biely včelí vosk, lekárska gáza

Oblasť použitia: čistenie a navodenie rovnováhy energetických centier tela, presnejšie čakierterapia-s-cakrovymi-farebnymi-svieckami-1880_jpg_290x600_q85

Upozornenie: V balení čakrových sviečok je priložený návod, odporúčame si ho dôsledne preštudovať; táto metóda nespôsobuje žiadnu bolesť, ani pocit nepríjemného tepla; dodržujte bezpečnostné opatrenia pri práci s otvoreným ohňom.

Kontakt na kurz: www.zamas.sk (kategória na stánke Medové masáže), školiteľ Mgr. Monika Stašíková +421 908 554 895

Kontakt na terapiu MT +421 904 800 741 (Eva)

priestory na ul. Sasinkova 34, Piešťany

Kontakt na terapiu MT +420 731 414 027 (Silvia)

Brno a okolie, podľa dohovoru

Kontakt MT (predaj a konzultácie) +421 917 610 339 (František)