Masáže u partnerov

Masérske služby sú jedným zo zmluvných produktov spoločnosti na ceste za Vaším zdravím. Malou exkurziou cez tieto ponúkané služby sa dozviete viac o technikách a význame jednotlivých druhov masáží, ktoré aplikujú zmluvní partneri s príslušným vzdelaním a skúsenosťami. Zároveň sa dozviete kontakty na partnerov u každého typu masáže.

Tešíme sa na naše spoločné stretnutie, lebo vieme, že keď budete odchádzať – budete mať úsmev po masáži

Všetky Masáže u partnerov

  • Reflexná masáž, reflexológia

   Reflexná masáž alebo reflexológia je doplnková terapia, ktorou sa upravujú mnohé zdravotné problémy. Terapeut pôsobí tlakom na reflexné body, napríklad na chodidlo, ucho, dlaň alebo celú ruku alebo na iné presne určené reflexné body na tele. Tieto miesta majú vzťah ku jednotlivým častiam ľudského tela a pomocou ich stimulácie terapeut cielene pôsobí na organizmus ako taký. Nazývajú sa reflexné zóny.

  • Medová masáž

   Medová masáž je masážna technológia, pri ktorej terapeut pracuje s nahriatym medom na chrbáte klienta. Vďaka výživným látkam v mede a technológiou terapeuta dochádza u klienta ku vyplavovaniu škodlivých látok (toxínov) a ktoré oslabili jeho imunitu.

  • Tradičná čínska medicína

   Tradičná čínska medicína (TČM) je odvetvie cca 4 tisíc rokov staré. Orientálne vyskúšané praktiky čínskej medicíny už väčšinou civilizované krajiny prijímajú ako vedecké, opodstatnené a preukazne skvalitňujúcu kvalitu života jedincov – klientov.

  • Terapia s čakrovými farebnými sviečkami

   Aplikácia farebných čakrových sviečok je starodávna alternatívna terapia (aj preventívna) na čistenie a navodenie rovnováhy energetických centier tela, presnejšie čakier.

  • Terapia s ušnými sviečkami

   Terapia s ušnými sviečkami sa uplatňuje pri ťažkostiach s ušami.

 

 • Masáž lávovými kameňmi

  Masáž lávovými kameňmi stimuluje krvný obeh, hlboko relaxuje a harmonizuje, postupne prehrieva celé telo, pomáha detoxikovať organizmus a vyrovnáva energie v tele.

 • Moxovanie, moxa

  Moxovanie je tradičná čínska liečebná metóda, ktorá vás dokáže zbaviť mnohých zdravotných ťažkostí.

 • Ayurveda, Ayurvédska masáž

  Prvé poznatky o Ayurvédskej medicíne sú datované do obdobia pred viacej ako päť tisíc rokmi v starobylej Indii, odtiaľ sa rozšírila ďalej na Srí Lanku.

 • Lymfatická drenáž

  Lymfatická ručná drenáž je veľmi jemná masážna technika; miernymi, pomalými, presne definovanými ťahmi a hmatmi a jemným tlakom na povrch tela sa aktivujú lymfatické cievky, ktoré odvádzajú lymfu do zberných lymfatických uzlín.

 • Uvoľnenie upchatého nosa – proti nádche akupresúrou

  Masážny postup na uvoľnenie dýchania pri upchatom nose (nádcha, stres). Túto masážnu techniku je možné aplikovať aj sám sebe.

 • Masáž dojčiat – Baby Bell

  Masáž dojčiat je metóda, ktorá naučí rodičov ako využiť starostlivý dotyk. Je to súhrn jemných systematických dotykov, uvoľňujúcich prebytočné napätie bábätka, podporujúce trávenie, imunitu aj pohybovú aktivitu, zlepšujúce spánkový rytmus, stimulujúce krvný obeh.

 • Amma (An mo) masáž

  Masáž Amma alebo Anma je akupresúrna (bodová) masáž a znamená upokojiť rukami. V originálnom názve je známa ako Anmo a jej základy sa tradujú v Číne, pred 4000 rokmi.

 • Dornova metóda a Breussova masáž

  Dornova metóda (DM) je najpoužívanejšou terapiou pri bolestiach chrbta, kĺbov, chrbtice a iných poruchách pohybového ústrojenstva. Je to druh manuálnej terapie pomocou, ktorej sa uvoľňujú energetické bloky a bloky v tkanivách. Dornovou metódou sa odstraňujú príčiny a tým miznú aj príznaky.

 • Klasická masáž (ručná fyzioterapeutická masáž)

  Klasická masáž je zameraná na ovplyvnenie svalov, šliach a fascií. Väčšinou sa pôsobí intenzívnejším tlakom cez pomocný masážny prostriedok (oleje, gely). Masáž zasahuje hlbšie uložené štruktúry, frekvencia hmatov nie je presne určená, ale presná technológia a postupy výkonu vychádzajú z rôznych škôl masáží.

 • Parafango, teplé bahno a parafín

  Tento pre mnohých klientov neznámy pojem – parafango – znamená spojenie teplého morského bahna a parafínu.

 • Terapia telovými sviečkami

  Aplikácia telových sviečok (je možné ich považovať aj za alternatívu čakrových sviečok) je starodávna alternatívna liečebná (preventívna) metóda, ktorá smerom ku orgánom s ťažkosťami využíva Headove zóny.

 • Aromaterapia, aróma masáž

  Aróma masáž je relaxačná masáž spojená s účinkami pôsobenia éterických olejov.

 • Masáž vákuová (s bankami – bankovanie)

  Bankovanie (súčasť tradičnej čínskej medicíny) je alternatívna metóda, ktorá využíva spojenie akupunktúrnych dráh s vnútornými orgánmi (konkrétne miesta na ľudskom tele (pokožke) a ich vzťah ku vnútorným orgánom).

 • Lomi Lomi Nui

  Masáž Lomi Lomi Nui je zameraná hlavne na oblasť chrbta a zadnej časti dolných končatín. Využívajú sa dlhé súvislé ťahy predlaktím pozdĺž chrbtice, ktoré naťahujú skrátené svaly a ďalej špeciálne hmaty a techniky uvoľňujúce oblasť lopatiek, ramien a krčnej chrbtice. Po dôkladnom masírovaní zadnej časti tela pokračuje masáž dolných končatín spredu, masáž rúk, šije a hlavy.

 • Indická masáž hlavy; antistresová masáž

  Indická masáž (zameraná na hlavu) vznikla pred 4000 rokmi. Pôvodne tvorila súčasť starostlivosti žien o vlasy, na ktoré sa nanášali rozličné typy olejov podľa sezóny.

 • Parafínový vonný zábal na ruky

  Parafínový vonný zábal na ruky intenzívne regeneruje namáhanú pokožku rúk.