Pozriem sa do tváre a …

… spoznám, čo sa v človeku skrýva …

Žiadne čarodejstvo, žiadny zázračný terapeutický výkon, ale pragmatické konštatovanie stavu mysle a pozriem-sa-do-tvare-a-612_jpg_290x600_q85 pozriem-sa-do-tvare-a-1868_jpg_290x600_q85organizmu. Nasleduje dobre mienená rada, nie len pre masérov, kozmetičky či kadernice, ale pre zúčastnených, ktorí sa chcú niečo nového naučiť …

To je jednoduchý prológ ku cyklu prednášok MarcelaČernocha, ktorý so svojím kolektívom určite bude pokračovať ďalším ročníkom Školy diagnostiky 2014. Hneď ako Marcel oznámi termíny, budete si ich môcť prečítať aj na tejto stránke.

Diagnostika v praxi v sebe skrýva diagnostické umenie a terapeutické systémy východných kultúr, tak ako aj západných – starodávnych aj úplne nových, moderných. Choroba sa „neplazí“ tajne okolo, aby nás v nečakanom okamžiku tvrdo postihla, ale postupne ku nám pri svojom vzostupe vysiela signály, ktoré – pokiaľ na to máme „oči“ – môžeme čítať, dekódovať a začať konať proti nej.

Prednášky autor rozdelil do celkov, budú sa konať v nižšie uvedených termínoch v medziobdobí sa Vy budete venovať samoštúdiu. Prednášky sú spestrené zaujímavými doplňujúcimi vstupmi (karma, kigaku a i.) aj diskusným fórom, kde v dialógu s prednášajúcim si môžete zdokonaliť svoje vedomosti, skúsenosti, zručnosti a kompetencie a naviac sa budete učiť zostavovať (aj pripravovať) jedálničky ku špeciálnym situáciám. Pozvite aj svojich blízkych a známych :-).

Organizátor školy odporúča včasnú rezerváciu, lebo počet účastníkov je obmedzený.