Lexikon zdravia

Autor Bc. Martin Kolár (*1971) od začiatku deväťdesiatych rokov aktívne pôsobí v oblasti prírodnej liečby. Prednáša, publikuje odborné články a zaoberá sa vývojom prírodných zmesí z čerstvých bylín a imuno – stimulačných húb. Venuje sa bádateľskej činnosti v oblasti hraničných javov a organizuje pobytové zájazdy s ezotérickým a vzdelávacím programom.

Táto autorská publikácia (brožúra) je zhrnutím doterajších dlhoročných skúseností s liečbou najčastejších zdravotných ťažkostí prírodnými prostriedkami. Lexikon zdravia obsahuje 103 hesiel – diagnóz s odporučeným postupom na stabilizáciu stavu organizmu, ba až vyliečenia. V prílohovej časti publikuje základné výživové odporučenia, prehľad prírodných zdrojov vitamínov lexikon-zdravia-587_jpg_290x600_q85a minerálov a zoznam rizikových prídavných látok, známych pod pomenovaním „éčka“.

Sám autor v úvode konštatuje, že „… máme k dispozícii veľa prírodných a kvalitných prípravkov a stále dostupnejšie biopotraviny…“ a je rozumné ich aj aplikovať. Podľa jeho receptov firma Bylinné kapky s.r.o. vyrába zmesi unikátnou technológiou z čerstvých bylín.

  • Autor Kolár, M. Bc
  • Kniha brozovaná, 60 strán, 150×210