Ako odhaliť tajomstvo GPZ

Sme permanentne zahŕňaný informáciami o ekologických, spoločenských či kozmických vplyvoch – ale o tom, aký zásadný vplyv má na človeka a jeho zdravie sama Zem, tušiť len začíname. Naši predkovia o tomto probléme vedeli ďaleko viac; jasným dôkazom je napríklad čínska teória a prax vyhľadávania tzv.dračích žíl, ktoré sa právom považujú za nebezpečné zóny – geopatogénne zóny – GPZ.

Autor počas svojej bohatej praxe došiel ku jednoznačnému záveru: Zem a zloženie zemského ako-odhalit-tajomstvo-gpz-1676_jpg_290x600_q85podložia majú na ľudské zdravie priamy a citeľný dopad. Existujú lokality – a nie je ich málo – ktoré sú skutočne veľmi nebezpečné. Prezentovaná kniha zoznamuje nie len s prekvapivými (vskutku šokujúcimi) teoretickými úvahami, ale aj z množstvom príkladov, v ktorých hlavnú ulohu hrajú prírodné anomálie, radónové emanancie, opakované havárie, chronická únava, nespavosť či dokonca rakovina.

Spoluautorom je spisovateľ a publicista, ktorý dokázal témam (skutočne vedeckým) vtlačiť podobu zaujímavej a pútavej knihy.

  • Autori Evžen Andres, Václav Vokolek
  • Vydavateľstvo Eminent, ČR
  • Kniha tvrdý prebal, 205 strán, 130×205