Dúhový elixír Fructavit

Tinktúra (macerát) zo zmesi bylín Dúhový elixír Fructavit na posilnenie a regeneráciu organizmu

Použité plody sú spracované unikátnou technológiou Bylinné kapky s.r.o. (Česká republika) a pri fructavit-651_JPG_290x600_q85ich zbere nie je nijako zasiahnuté do ďalšieho vývoja rastliny. Všetky obsiahnuté látky sú prítomné vo svojej prirodzenej podobe a z tohto dôvodu sú naším organizmom ľahko a veľmi dobre vstrebateľné.

Uplatnenie tohto prípravku je vhodné predovšetkým pri chronickej únave, v rekonvalescencii a pri psychickom a fyzickom vypätí, zníženej úrovni imunitného systému, alergii, kožných problémoch, vysokom krvnom tlaku, zlej činnosti štítnej žľazy a nadľadvín, cievnych a žilných problémoch (hemoroidy, ateroskleróza, vysoký krvný cholesterol), šerosleposti a krátkozrakosti, poruchách očnej sietnice, bolestiach trojklanného nervu, chrbtice a kĺbov, hnačkách a bakteriálnych ochoreniach tráviaceho traktu a močového ústrojenstva (Escherichia coli, stafylokoky).

Dávkovanie: Dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek pol hodiny pred jedlom alebo po jedle, najlepšie počas 6 týždňov. Elixír je vhodné rozriediť v troške vody, chvíľu podržať v ústach, nezapíjať. Deťom podávať 3x denne 10 kvapiek do 50 ml vody. Vhodné pre deti od 3 rokov. Pri užívaní dodržujte pitný režim, minimálne 1,5 l denne na 50 kg živej váhy. Fructavit je podľa potreby možné užívať po kratšej pauze aj dlhodobo.

Zloženie:

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 3 rokov.

Obsah: 50 ml

Odporúčame tiež brožúrku Lexikon zdravia od autora dúhových elixírov.