Dúhový elixír Psychoregen

Tinktúra (macerát) zo zmesi bylín Dúhový elixír Psychoregen na harmonizáciu psychiky a zlepšenie spánku

Súčasná doba kladie stále vyššie nároky na našu nervovú sústavu a psychickú odolnosť. Všadeprítomný stres je významným spúšťačom rady vážnych zdravotných problémov. Pokiaľ duhovy-elixir-psychoregen-2040_jpg_290x600_q85trpí duša, čoskoro ochorie i celé telo. Elixír Psychoregen je určený pre všetkých, ktorí potrebujú zharmonizovať svoju psychiku a doplniť duševnú energiu.

V starovekom Grécku prišiel lekár a učenec Hippokrates s myšlienkou, že slezina vylučuje čiernu žlč – v gréčtine „melanchólia“. Podľa pomeru s ďalšími telesnými tekutinami melanchólia ovplyvňuje našu náladu smerom k zádumčivosti, nečinnosti a trudnomyseľnosti. V novoveku melanchóliu vytlačil nový psychologický pojem depresia. Dnes je depresia stále často diagnózou bez zjavnej príčiny a farmaceutické firmy sa predháňajú v produkcii antidepresív. Jednou z účinných možností ako depresiu a niektoré iné duševné problémy môžeme ovplyvniť je pritom práve cez harmonizáciu sleziny.

Starí hermetici a bylinkári si všimli, že tento neprávom prehliadaný orgán svojím tvarom výrazne pripomína list jednej vzácnej paprade – jelenieho jazyka. Teória skrytých signatúr v tomto prípade napovedala naozaj správne a čaj z tejto rastliny zlepšil náladu a psychický stav chorých.

Ešte väčšieho ozdravného efektu je možné dosiahnuť pri použití koncentrovaného výťažku z jelenieho jazyka, ktorý je obsiahnutý v elixíre Psychoregen. Depresie a psychické problémy môžu mať svoj pôvod taktiež v intoxikácii najrôznejšími priemyslovými chemikáliami a jedmi z okolitého prostredia. ElixírPsychoregen preto obsahuje i výťažky z bylín, ktoré pôsobia na celkovú detoxikáciu organizmu. Valeriána lekárska patrí medzi najznámejšie a najpoužívanejšie skľudňujúce liečivky. Ukľudňujúcu moc valeriány poznala už Svätá Hildegarda v 12. storočí a valeriánske kvapky nechýbali v žiadnej domácnosti ešte v dobách našich babičiek. Výťažok valeriány preto nesmie chýbať ani v elixíre Psychoregen, kde spoločne s ďalšími extraktmi tvorí unikátny synergický komplex účinných látok.

Dúhový elixír Psychoregen je vhodný predovšetkým pri:

 • depresiách, stavoch úzkosti, skleslosti a melanchólie,
 • strese a zvýšenej nervovej záťaži,
 • únave a psychickom vyčerpaní,
 • nespavosti, nekľude a podráždenosti,
 • poruchách sústredenia a pamäti.

Dúhový elixír Psychoregen je možné použiť taktiež pri:

 • čistení krvi a nadmernom prekyslení organizmu,
 • zvýšenej hladine cholesterolu v krvi a detoxikácii pečene,
 • reumatizme a vodnateľnosti,
 • kašli, problémoch s pľúcami a vnútornom zahlienení,
 • chrípke a nachladnutí.

Dávkovanie: Dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek do 50 ml vody pol hodiny pred jedlom alebo po jedle, najmenej po dobu 6 týždňov. S kratšími prestávkami možno aj dlhodobo. Pri ťažkých stavoch celkového vyčerpania sa osvedčuje zrýchlené dávkovanie 10 kvapiek 6x denne. Vhodné rozriediť v troške vody a chvíľu podržať v ústach, nie je potrebné zapíjať. Dodržujte pitný režim, minimálne 1,5 l tekutín na 50 kg váhy.

Zloženie:

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné ženy a dojčiace matky.

Obsah: 50 ml

 • Výrobca Bylinné kapky s.r.o., ČR
 • Výhradný distribútor Leonessa s.r.o., Bratislava
 • Predajca Slniečková s.r.o.