Dúhový elixír Detoxilen

Tinktúra (macerát) zo zmesi bylín Dúhový elixír Detoxilen na celkové prečistenie organizmu

Dúhový elixír Detoxilen obsahuje komplex čisto prírodných látok, ktoré napomáhajú zlepšeniu detoxilen-1974_jpg_290x600_q85činnosti tráviaceho ústrojenstva, lymfatického a močového systému a regulácii látkovej výmeny.

Uplatnenie tohto prípravku je vhodné predovšetkým pri zápale žalúdka a tenkého čreva (gastroenteritída), poruchách trávenia, nedostatočnej tvorbe žlče a žalúdočných štiav, zlej činnosti ľadvín a nadľadvín, zápaloch močových ciest, problémoch s vylučovaním kyseliny močovej, virózach, opuchoch srdečného a ľadvinového pôvodu, reumatických problémoch a dne, alergiách, ekzémoch a psychických problémoch, zlom vstrebávaní výživných látok, hnačkách a nadúvaniach.

Dávkovanie: Dospelí užívať 3x denne 20 kvapiek pol hodiny pred jedlom alebo po jedle, najlepšie počas 6 týždňov. Elixír je vhodné rozriediť v troške vody, chvíľu podržať v ústach, nezapíjať. Deťom podávať 3x denne 10 kvapiek do 50 ml vody. Vhodné pre deti od 6 rokov. Pri užívaní dodržujte pitný režim, minimálne 1,5 l denne na 50 kg živej váhy. Detoxikačnú kúru je možné približne po mesačnej pauze podľa potreby opäť zopakovať. Ďalšie možné použitie je pridanie 40 kvapiek elixíru do jednej dávky očistného klystíru.

Zloženie:

Upozornenie: Nevhodné pre deti do 6 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Pri autoimunitných ochoreniach je dúhový elixír Detoxilen tabu!

Obsah: 50 ml

Odporúčame tiež brožúrku Lexikon zdravia od autora dúhových elixírov.