Výživový doplnok Rhodiolin, podpora imunity

Rhodiolin je doplnok zdravej výživy obsahujúci výraznú liečivú rastlinu Rhodiola rosea, ktorá je silným pomocníkom pri ochrane zdravia.

Na základe tibetských písomných záznamov spred 1200 rokov, obyvatelia južnej a strednej Ázie využívajú už celé stáročia zdravie ochraňujúce účinky liečivej rastliny Rhodiola rosea. Rastie vo rhodiolin-2079_jpg_290x600_q85veľkej nadmorskej výške a je zdrojom aktívnych látok (adaptogénov), ktoré robia náš organizmus odolným pred následkami stresov.

Obsahuje látky podporujúce imunitu, ktoré zvyšujú alebo obnovujú jeho odolnosť voči chorobám, upravujú homeostázu a zlepšujú sexuálnu aktivitu.

Obsahuje tiež rosavin a salidroside, ktoré zvyšujú hladinu serotonínu v mozgu, čím zmierňujú depresiu. Vďaka ich maximálnym antioxidačným vlastnostiam, sa aktívne zložky podieľajú nielen na prevencii poškodenia voľnými radikálmi a mutagénmi, ale tiež na náprave škôd, ktoré už DNA utrpela. Uvoľnením metabolických rezerv zvyšuje výkony a vytrvalosť športovcov, zlepšuje celkový pocit pohody, psychickú pohotovosť a pamäť.

Ruža hôr…

Balenie 120 ks

Zloženie: 100 mg koncentrát Rhodiola Rosa; 5 mg zinok

Odporučené dávkovanie: 1 až 3 denne alebo podľa rady odborníka

Viac na stránke Rozchodnica ružová

  • Výrobca Calivita International, USA
  • Výhradný distribútor CV Products s.r.o, Bratislava
  • Expiračná doba 12.2016
  • Priemerná denná dávka/výdrž balenia 2 kapsule/60 dní