Konzultácie, prednášky a články

Sú chvíle v našom živote, kedy sa skutočne zamýšľame nad naším zdravotným stavom, spravidla - keď “je zle“. Je skoro pravidlom, že “vyštartujeme” svojmu lekárovi a vymenujeme rad dôsledkových sprievodných javov, ktoré nám znepríjemňujú život práve v tomto okamihu.

Málo kto však (a žiaľ, týka sa to niekedy aj lekárov) skúma príčinu a hneď sa orientuje na vyriešenie dôsledku. Na Vašom “jedálnom stole” sa objaví množstvo liekov - a skutočne po nejakom čase vyhlásite “je mi dobre!” Vráťme sa však na začiatok tohto odstavca a pozrime sa na vyrieknuté slovo - príčina. Určite ste počuli o múdrosti našich predkov, ktorí sa nebáli povedať, že náš fyzický stav (teda zdravie) úzko súvisí s našou psychikou a stravovacími návykmi.

Nuž a sú naporúdzi ďalší múdri ľudia, ktorí Vám vedia povedať, čo urobiť s Vašou psychickou pohodou (alebo nepohodou), stravovacími návykmi (alebo zlozvykmi), aby ste odstránili (alebo aspoň zmiernili) riziko príčin. Aj túto alternatívu Vám ponúkame. Príďte a sami posúdite dôsledok takejto formy a kvality konzultácie o svojom zdravotnom stave (teraz už nie len fyzickom, ale i psychickom). Rozhodnete sa sami, nikto Vám nebude nútiť terapiu - “liečiť” sa budete sami (ak sa tak skutočne rozhodnete)!

Ak však nechcete byť len pasívnym prijímateľom dobrej rady, máte možnosť sa zdokonaliť v tomto umení v cykle prednášok Škola diagnostiky.

Konzultácie vedie Marcel Černoch v mnohých mestách Českej republiky a tiež na Slovensku v Považskej Teolej.

Miesto konzultácii v Považskej Teplej - smer Tiesňavy okolo autobazára (rohová budova), na prvej a aj druhej križovatke vpravo, cca 50 m pred kaplnkou je cesta vpravo nadol, druhý dom, drevená brána v priestoroch Janka Bindera (zvonček rodina Binderová). Konzultácie sa konajú v termínoch

v roku 2014 Považská Teplá

  • august - 15. - 16.
  • september - 19. - 20.
  • október - 17. - 18.
  • november - 14. - 15.
  • december - 12. 13.

Pretože ide o individuálne konzultácie, ktoré vedie Marcel  Černoch (ČR) - autor knihy Diagnostika v praxi, Diagnostika vzťahov a spoluautor brožúry Čítame z tváre, je rozumné, keď si svoj čas dohodnete a tiež sa spýtate na všetko, čo Vás zaujíma pred samotnou konzultáciou.

Kontakt na prihlásenie: +421 908 498 676 (Renáta)

Na konzultáciách poviete, že ste kontakt našli na stránke Slniečková s.r.o. :-)

All Konzultácie, prednášky a články